FRR Home
1200BST RoW Results showing.... checking in progress....Thank you to all who took part this weekend...

Climb Leaderboard

Welcome to the Climb Portal segment Leaderboard
Select a segment to show the overall Leaderboard for the climb

Col des Aravis

Delete fixed but for now Contact Race Control if you need to remove an entry!
Del Pos Rider Gen Cat Date Effort Time Declared Activity Link
FAV 1 Mark Talbot [COALITION] M A+ 2024-01-17 371w @5.1wkg 12mins 8s Zwift
FAV 2 Oliver W. [ZWIFTKLUB] M A 2023-11-11 343w @5.0wkg 12mins 16s Zwift
FAV 3 Matt Ladd [COALITION] M A 2023-11-09 390w @4.7wkg 12mins 53s Zwift
FAV 4 Sebastian H. [ZWIFTKLUB] M B 2024-01-18 329w @4.8wkg 12mins 54s Zwift
FAV 5 Åsa Fast-Berglund [SZ] F A 2023-07-16 267w @4.3wkg 13mins 0s Zwift
FAV 6 Ashley Lake [FRR] M A 2023-07-06 362w @4.3wkg 13mins 40s Zwift
FAV 7 Jacket [FRR] M A 2023-12-14 305w @4.4wkg 13mins 53s Zwift
FAV 8 Mark Talbot [COALITION] M A 2023-10-06 326w @4.3wkg 13mins 56s Zwift
FAV 9 Matthew Ladd [COALITION] M A 2023-07-20 344w @4.0wkg 13mins 58s Zwift
FAV 10 Hugo Angelina [RONIN] M B 2023-07-16 286w @4.1wkg 14mins 11s Zwift
FAV 11 Adrian Richard [GXY] M B 2024-01-17 273w @4.0wkg 14mins 56s Zwift
FAV 12 Bjørn Håkon Joki [FRR] M B 2023-12-15 266w @3.9wkg 15mins 4s Zwift
FAV 13 Josh Rigby [AHDR] M B 2023-07-14 281w @3.3wkg 15mins 18s Zwift
FAV 14 Norax (BON) [FRR] M B 2023-10-04 264w @3.7wkg 15mins 27s Zwift
FAV 15 Mike Gavelis [SASK] M A 2024-01-17 278w @3.6wkg 15mins 50s Zwift
FAV 16 David Smith [ZSCOT] M B 2023-11-10 236w @3.7wkg 15mins 54s Zwift
FAV 17 Lucy Cash [VALHALLA] F B 2023-07-05 231w @3.3wkg 16mins 4s Zwift
FAV 18 Peter Sjostrom [ABR] M B 2023-12-13 217w @3.6wkg 16mins 5s Zwift
FAV 19 Frank Jordan [ALPENTVC] M B 2023-10-06 248w @3.6wkg 16mins 14s Zwift
FAV 20 Cathy Collins [DRAFTDINO] F C 2024-01-19 196w @3.7wkg 16mins 18s Zwift
FAV 21 Richard Vale [Race3R] M B 2023-07-10 252w @3.3wkg 16mins 26s Zwift
FAV 22 Mark Visser [PCH] M B 2023-12-14 294w @3.4wkg 16mins 27s Zwift
FAV 23 Chris Rees [EVOLUTION] M C 2023-12-14 315w @3.3wkg 16mins 30s Zwift
FAV 24 Elton Judd [TBR] M B 2023-07-17 287w @3.3wkg 16mins 33s Zwift
FAV 25 Gautier Debyser [OTR] M B 2023-07-15 218w @3.0wkg 16mins 41s Zwift
FAV 26 Mark Arnold [AHDR] M B 2023-07-09 271w @3.1wkg 16mins 46s Zwift
FAV 27 Daniel Pearson [DIRT] M B 2023-12-13 307w @3.3wkg 17mins 18s Zwift
FAV 28 Thomas Scholz [RCPN] M B 2023-07-26 243w @3.0wkg 17mins 19s Zwift
FAV 29 Paul Potter [EVOLUTION] M B 2023-10-04 252w @3.0wkg 17mins 54s Zwift
FAV 30 Jeff Horrocks [FRR] M C 2023-10-04 242w @3.1wkg 17mins 55s Zwift
FAV 31 Jeff Horrocks [FRR] M C 2023-07-07 210w @2.7wkg 19mins 5s Zwift
FAV 32 Joost Schepel [TeamNL] M C 2023-07-14 224w @2.6wkg 19mins 34s Zwift
FAV 33 Chris Hoiberg [TBR] M B 2023-07-08 194w @2.4wkg 19mins 52s Zwift
FAV 34 mattBLiTZ [DRAFTDINO] M C 2024-03-27 243w @2.7wkg 20mins 8s Zwift
FAV 35 Paul Potter [EVOLUTION] M B 2024-01-19 220w @2.6wkg 20mins 23s Zwift
FAV 36 Rob A [FRR] M D 2023-07-31 153w @2.6wkg 20mins 59s Zwift
FAV 37 Ron Rebs [FRR] M C 2023-06-30 176w @2.4wkg 21mins 8s Zwift
FAV 38 Jan van Leuverden [BEAT] M C 2023-07-06 208w @2.2wkg 21mins 54s Zwift
FAV 39 Cathy Collins [DRAFTDINO] F C 2023-10-05 137w @2.6wkg 21mins 55s Zwift
FAV 40 Julia Hargreaves [SOCKS4W] F C 2023-07-02 122w @2.3wkg 22mins 59s Zwift
FAV 41 Paul Potter [EVOLUTION] M B 2023-07-05 183w @2.2wkg 23mins 45s Zwift
FAV 42 Norax [VALHALLA] M B 2024-01-18 192w @2.7wkg 24mins 46s Zwift
FAV 43 Norax [FRR] M B 2023-07-02 113w @1.6wkg 30mins 56s Zwift

CP Overall

Pos Rider GEN CAT FRHC Climbs Completed Total Time
1 Hugo Angelina [RONIN] M A GHT 18 07hrs 53mins 20.870s
2 Elton Judd [TBR] M B GHT 18 08hrs 30mins 54.580s
3 Norax [VALHALLA] M B BON 18 08hrs 40mins 56.420s
4 Rob A [FRR] M C PEP 18 11hrs 30mins 13.450s
5 Oliver W. [ZWIFTKLUB] M A+ DRA 17 06hrs 53mins 41.380s
6 Paul Potter [EVOLUTION] M B CAY 17 10hrs 43mins 36.340s
7 Gautier Debyser [OTR] M A DRA 16 06hrs 44mins 05.600s
8 Jan van Leuverden [BEAT] M B BON 16 09hrs 58mins 18.300s
9 Julia Hargreaves [OTR] F C CAY 16 11hrs 48mins 18.800s
10 Ron Rebs [FRR] M C JLP 16 12hrs 02mins 33.330s
11 David Bauwens [WOWOW] M A+ CAP 15 05hrs 53mins 55.970s
12 Matt Ladd [COALITION] M A+ DRA 15 06hrs 42mins 40.390s
13 Sebastian H. [ZWIFTKLUB] M A GHT 14 05hrs 59mins 37.360s
14 mattBLiTZ [DRAFTDINO] M C JLP 14 08hrs 08mins 54.570s
15 Cathy Collins [DRAFTDINO] F C BON 14 09hrs 11mins 21.870s
16 Mieke Block [ZWIFTKLUB] F C CAY 13 06hrs 34mins 34.260s
17 Josh Rigby [CCREW] M B HAB 13 06hrs 39mins 08.990s
18 Chris Hoiberg [TBR] M B BON 13 08hrs 01mins 04.480s
19 Mark Talbot [COALITION] M A DRA 12 04hrs 31mins 28.420s
20 Lucy Cash [DIRT] F C CAY 12 06hrs 16mins 47.390s
21 Daniel Pearson [DIRT] M B HAB 12 08hrs 46mins 56.760s
22 Jacket [FRR] M A GHT 11 04hrs 16mins 55.940s
23 Mark Visser [PCH] M B CAY 11 04hrs 58mins 56.100s
24 Richard Vale [Race3R] M B BON 11 06hrs 24mins 02.620s
25 Bjørn Håkon Joki [FRR] M B BON 11 06hrs 38mins 12.730s
26 Ashley Lake [COALITION] M A CRP 10 03hrs 53mins 59.100s
27 Åsa Fast-Berglund [SZ] F A CRP 10 04hrs 04mins 07.720s
28 Jose Monteiro [TugaZ] M B CAY 10 04hrs 11mins 30.430s
29 Chris Rees [EVOLUTION] M C BON 10 04hrs 29mins 01.890s
30 Greg Morrow [DIRT] M C CAY 10 06hrs 30mins 57.160s
31 Peter Sjostrom [ABR] M B HAB 9 03hrs 34mins 37.796s
32 Mike Gavelis [SASK] M A CRP 9 03hrs 44mins 32.160s
33 David Smith [ZSCOT] M B BON 8 04hrs 13mins 59.800s
34 Tony Lehmann [ZWIFTKLUB] M D BEL 6 03hrs 42mins 21.760s
35 Frank Jordan [ALPENTVC] M B HAB 6 03hrs 42mins 50.210s
36 Andy Wells [ABR] M B BON 6 04hrs 01mins 05.000s
37 Mark Arnold [AHDR] M B BON 5 01hrs 59mins 43.040s
38 Josh Mahlandt [OTR] M B GHT 5 02hrs 27mins 00.370s
39 Valerie Pa [ABR] F B BON 5 02hrs 40mins 29.300s
40 Joost Schepel [TeamNL] M C CAY 5 02hrs 43mins 21.620s
41 Jeff Horrocks [FRR] M C CAY 4 59mins 44.300s
42 Allan Georgiou-Park [DIRT] M C BON 4 01hrs 05mins 38.880s
43 C L F [LVLESPORT] M B BON 4 01hrs 27mins 19.620s
44 Brendan McGrath [CRYO-GEN] M B CAY 4 01hrs 32mins 05.500s
45 Robinson Cruiser [DIRT] F C BON 4 01hrs 32mins 40.040s
46 Fredi Sonderegger [EVOLUTION] M B HAB 4 01hrs 40mins 52.270s
47 Diogo Leite [TugaZ] M A DRA 4 01hrs 46mins 43.730s
48 Joe Mewes [LVLESPORT] M B GHT 4 01hrs 47mins 49.570s
49 Antony Ashbee [FRR] M B CAY 4 01hrs 53mins 25.720s
50 Chris Barth [ZWIFTKLUB] M B HAB 4 01hrs 56mins 59.970s
51 Dipak Kumar [DIRT] M B BON 4 02hrs 12mins 55.000s
52 Haydn Jones [EVOLUTION] M B BON 4 02hrs 32mins 19.340s
53 Maya Hidajat [ZSCOT] F C JLP 4 03hrs 33mins 35.230s
54 Lee Cassidy [KABOOM] M B HAB 3 40mins 28.860s
55 (RIDER DQ BANNED) [DIRT] M A+ CAP 3 59mins 18.740s
56 Adrian Richard [GXY] M B BON 3 01hrs 00mins 49.620s
57 Thomas Scholz [ZWIFTKLUB] M B BON 3 01hrs 00mins 56.330s
58 Philipp Diethelm [RELENTLESS] M A+ CAP 3 01hrs 02mins 27.890s
59 J. Carton ( DRA-CLS ) [TEAMCLS] M A DRA 3 01hrs 02mins 42.250s
60 thomas evans [ALPHAC] M A DRA 3 01hrs 03mins 36.300s
61 Julia Brook [EVOLUTION] F C CAY 3 01hrs 04mins 46.410s
62 Chris Harnish [FRR] M A GHT 3 01hrs 05mins 55.180s
63 Alan Bates [VELOS] M B BON 3 01hrs 07mins 48.070s
64 Paul-Philippe Nelles [RELENTLESS] M A CRP 3 01hrs 08mins 16.480s
65 Nick O'Connell (N O'C) [LVLESPORT] M B HAB 3 01hrs 10mins 29.990s
66 Colin Saunders [OTR] M B DRA 3 01hrs 10mins 51.090s
67 Dean Hardie [TFC] M A GHT 3 01hrs 11mins 17.510s
68 Andrew Jones [LVLESPORT] M B CRP 3 01hrs 11mins 32.340s
69 Dave Ronan [EVOLUTION] M A GHT 3 01hrs 12mins 14.050s
70 Peter Salt [CCC] M A CRP 3 01hrs 12mins 37.830s
71 Angela MacRae [EVOLUTION] F B BON 3 01hrs 13mins 37.530s
72 D.RB (CRYOGEN) [CRYO-GEN] M A GHT 3 01hrs 13mins 47.250s
73 Sarah Alexander [SYNERGY] F B BON 3 01hrs 13mins 49.710s
74 Don Wilkey [OTR] M B GHT 3 01hrs 13mins 52.180s
75 Jon Meals [ALPHAC] M B HAB 3 01hrs 15mins 36.640s
76 M Nolte [OTR] F C BON 3 01hrs 16mins 43.920s
77 Jason Drummond [USMES] M B GHT 3 01hrs 17mins 24.220s
78 Ricardo Pereira [FCAN] M B BON 3 01hrs 17mins 39.150s
79 Alexandre Lagrange [EVOLUTION] M B HAB 3 01hrs 18mins 25.100s
80 Isabel Monteiro [TugaZ] F D BEL 3 01hrs 18mins 27.390s
81 Karl Norris [ABR] M A+ DRA 3 01hrs 19mins 57.690s
82 Lee Martell [EVOLUTION] M B HAB 3 01hrs 20mins 20.370s
83 Steve Fish [OTR] M A DRA 3 01hrs 20mins 33.030s
84 Netta Vogt [DRAFTDINO] F B CAY 3 01hrs 21mins 41.230s
85 Richard Gowen [EVOLUTION] M B GHT 3 01hrs 22mins 22.810s
86 Jeffrey Budden [EVOLUTION] M B BON 3 01hrs 23mins 59.250s
87 Paul Snow [FCAN] M B BON 3 01hrs 25mins 18.590s
88 Thomas Pfeiffer [TFC] M C CAY 3 01hrs 25mins 39.660s
89 Mick fernie [ZSUNR] M B BON 3 01hrs 26mins 11.490s
90 Gry Bruun-Rasmussen [RAVE] F C BON 3 01hrs 26mins 12.010s
91 Daniel Kreuzhuber [ALPENTVC] M B HAB 3 01hrs 26mins 29.120s
92 Paul Biggs [LVLESPORT] M C CAY 3 01hrs 27mins 59.900s
93 Max Schemansky [OTR] M B BON 3 01hrs 29mins 16.160s
94 John Smalley [EVOLUTION] M C CAY 3 01hrs 31mins 30.040s
95 A. Jorge Fernandes [FCAN] M B HAB 3 01hrs 32mins 40.200s
96 Simon Vandore [EVOLUTION] M C JLP 3 01hrs 34mins 06.940s
97 Nuno Amaral [FCAN] M B HAB 3 01hrs 36mins 16.070s
98 William Corry [EVOLUTION] M C PEP 3 01hrs 37mins 34.710s
99 Glenn Houston [LWATT] M C PEP 3 01hrs 37mins 40.370s
100 Duncan Johnson [OTR] M A CRP 3 01hrs 37mins 59.760s
101 Jonathan Smith [DRAFTDINO] M B BON 3 01hrs 40mins 18.970s
102 Tamara Christina [USMES] F C JLP 3 01hrs 43mins 12.960s
103 David White [EVOLUTION] M C JLP 3 01hrs 43mins 18.180s
104 Nigel Perkins [USMES] M C JLP 3 01hrs 43mins 53.000s
105 Tracy Aldridge-Jones [EVOLUTION] F C CAY 3 01hrs 44mins 51.000s
106 Tim Loomis [USMES] M C JLP 3 01hrs 45mins 25.020s
107 Kris Poole [SISU] M A+ DRA 3 01hrs 46mins 24.940s
108 Damon McKay [TFC] M C JLP 3 01hrs 50mins 41.210s
109 KevinJ Brown [OTR] M D PEP 3 01hrs 57mins 56.340s
110 Hilary Readhead [EVOLUTION] F D BEL 3 02hrs 02mins 03.710s
111 Justin Reed [USMES] M B GHT 3 02hrs 04mins 27.930s
112 Frank Schweinheim [RUHR] M B BON 3 02hrs 36mins 31.200s
113 Josh Bee [LEQP] M B CRP 2 19mins 49.000s
114 Jens Lueckhof [ALPENTVC] M B BON 2 33mins 07.740s
115 (RIDER DQ BANNED) [FRR] M A+ CAP 2 36mins 21.400s
116 Daniel Mundell [BL13] M A+ CAP 2 36mins 26.000s
117 Aaron Girdlestone [RELENTLESS] M A+ DRA 2 36mins 59.100s
118 Garry Cooper [DRAFTDINO] M C CAY 2 37mins 22.200s
119 e Harris [ALPHAC] M A+ CAP 2 38mins 27.100s
120 Colin Rehm [DIRT] M B BON 2 39mins 51.450s
121 Elyse Gallegos [LVLESPORT] F A+ GHT 2 40mins 04.000s
122 John McEwan [RHINO] M D PEP 2 40mins 30.660s
123 Stuart Bulloch [DIRT] M B CRP 2 40mins 56.640s
124 Nat Walter [TBR] M B CRP 2 44mins 17.760s
125 Luis Varela [FCAN] M B CRP 2 45mins 53.170s
126 James Hilton [LVLESPORT] M B CRP 2 46mins 17.100s
127 Laurent LeBel [5W4T] M B GHT 2 47mins 59.140s
128 Edmund Tan [FRR] M B BON 2 48mins 23.100s
129 Sabrina Horner [LVLESPORT] F B BON 2 48mins 23.640s
130 Daniel Manalo [OTR] M B GHT 2 48mins 26.730s
131 kristin white [LVLESPORT] F B BON 2 48mins 46.220s
132 Philip Sudworth [TFC] M B HAB 2 49mins 03.600s
133 Adam Vogt [OTR] M A+ GHT 2 49mins 04.400s
134 Louise Everitt [RAVE] F B HAB 2 49mins 07.340s
135 Simon East [OTR] M B BON 2 51mins 05.870s
136 Eric Lorenz [ALPHAC] M B CAY 2 51mins 50.450s
137 Jay O’Neil [EVOLUTION] M B BON 2 52mins 37.910s
138 Loris Van de Kassteele [TEAMITALY] M B HAB 2 53mins 50.090s
139 Thomas Davison [RELENTLESS] M A+ DRA 2 54mins 56.560s
140 Josh Markham [NZBRO] M A HAB 2 57mins 48.090s
141 António Osório [TugaZ] M C PEP 2 58mins 03.510s
142 Darrel Handley [LVLESPORT] M B GHT 2 59mins 03.890s
143 Laurence Dunford [SOCKS4W] M C CAY 2 59mins 58.530s
144 Petr Slíva [NTS] M C BEL 2 01hrs 00mins 11.750s
145 Jeffrey Janssen [OTR] M B 2 01hrs 00mins 16.990s
146 Hayley Vale [Race3R] F D PEP 2 01hrs 00mins 30.330s
147 Henrik Tullborg [SZ] M B BON 2 01hrs 02mins 17.570s
148 Marc Wennrich [EVOLUTION] M B GHT 2 01hrs 04mins 48.970s
149 Ollie Loach [EVOLUTION] M B BON 2 01hrs 06mins 58.200s
150 Ian Greaves [OTR] M B BON 2 01hrs 07mins 28.220s
151 Greg Welton [OTR] M B BON 2 01hrs 08mins 22.660s
152 German Pizarro [OTR] M C CAY 2 01hrs 12mins 25.110s
153 Michel Dore [LWATT] M C JLP 2 01hrs 15mins 20.870s
154 Chris Jasinski [EVOLUTION] M C CAY 2 01hrs 21mins 52.500s
155 Jack Cat [OTR] F D PEP 2 01hrs 26mins 04.510s
156 Jeffrey Mervosh [HERD] M C HAB 2 01hrs 26mins 56.060s
157 Paul Watana [EVOLUTION] M D BEL 2 01hrs 28mins 56.420s
158 Islay[HISP-JLP] [HISP] M C JLP 2 01hrs 30mins 18.000s
159 Michael Greiner [OMG] M A CAP 1 06mins 33.750s
160 Stephan [ATEAM] M A HAB 1 08mins 46.100s
161 Zander Kean [FRR] M C JLP 1 12mins 17.999s
162 Paul Reed [FRR] M C BON 1 13mins 19.810s
163 Brian Ditty [ALPHAC] M A+ CAP 1 13mins 38.100s
164 Jesse Dekker [BAKPDL] M A CRP 1 15mins 10.000s
165 Eric Barnhorst [DIRT] M A CRP 1 15mins 42.620s
166 Wim Van Cutsem [WOWOW] M A DRA 1 15mins 53.940s
167 Phillip Hardaway [No8] M A CRP 1 15mins 58.330s
168 Luís Castro [TugaZ] M B GHT 1 16mins 01.430s
169 Nini [FRR] F A GHT 1 16mins 15.300s
170 Byron hardin [LVLESPORT] M B HAB 1 16mins 18.100s
171 Herbert [FRR] M B BON 1 16mins 44.100s
172 Jeff Tsang [OTR] M B BON 1 16mins 47.290s
173 Pedro Nunes [TugaZ] M B GHT 1 17mins 13.500s
174 Paul Robertson [DIRT] M B GHT 1 17mins 17.000s
175 Domfoil17 [BIKES-FR] M B GHT 1 17mins 24.000s
176 AzorCabral [FCAN] M B GHT 1 17mins 31.100s
177 Pike Reardon [OTR] M B HAB 1 17mins 37.980s
178 JJ [ABR] M B HAB 1 17mins 44.800s
179 Mark Baker [TFC] M B GHT 1 17mins 45.800s
180 Nelson Cordeiro [FCAN] M B BON 1 17mins 57.100s
181 Paul Peppard [CRYO-GEN] M B BON 1 18mins 13.650s
182 Anders Gunnarsson [COALITION] M A GHT 1 18mins 15.000s
183 Matt Rayment [OTR] M C CAY 1 18mins 45.630s
184 Pavel Morozov [EVOLUTION] M B GHT 1 18mins 50.420s
185 José Ángel Maicas [HISP] M B HAB 1 19mins 16.100s
186 Dan Evanko [OTR] M C JLP 1 19mins 55.690s
187 Rudi Peters [OTR] M C CAY 1 20mins 32.000s
188 David Hill [TFC] M D BEL 1 20mins 32.100s
189 Joao Severino [TugaZ] M C CAY 1 20mins 39.300s
190 Mário Andrade [TugaZ] M C JLP 1 20mins 42.890s
191 Scott Higgins [FRR] M C CAY 1 20mins 43.790s
192 Anna Cico [TBW] F C JLP 1 20mins 59.360s
193 Ed Howard [SISU] M C CAY 1 21mins 05.280s
194 Luis Coelho [TugaZ] M B HAB 1 21mins 32.100s
195 Waldemar Szewczuk [ABR] M C JLP 1 21mins 34.970s
196 Elisabete Ribeiro [TugaZ] F C CAY 1 22mins 46.000s
197 Raf Crommentuyn [TeamNL] M C 1 23mins 46.900s
198 Chris Wilson [RELENTLESS] M A DRA 1 25mins 18.600s
199 LinoGraca [RHINO] M A CRP 1 26mins 08.000s
200 Adam Leech [LVLESPORT] M B HAB 1 26mins 26.100s
201 Stijn Bollen [SISU] M B HAB 1 29mins 48.900s
202 Ron Falk [ZRG-R] F 1 30mins 30.100s
203 Oliver Birg [EVOLUTION] M A DRA 1 30mins 30.100s
204 Angela Stevenson [EVOLUTION] F D BEL 1 30mins 38.530s
205 Tim Bade [OTR] M A DRA 1 31mins 08.100s
206 S Summertime [OTR] F B BON 1 31mins 21.320s
207 Taylor Gonsoulin [OTR] M B CRP 1 31mins 51.100s
208 Andrew Robinson [TFC] M D BEL 1 32mins 14.100s
209 Neil Atherton [COALITION] M B HAB 1 32mins 25.100s
210 YAKOV DADUSH [SISU] M B CRP 1 32mins 29.000s
211 Martin Coffey [FRR] M B HAB 1 33mins 00.700s
212 Richard Beeston [TFC] M B BON 1 33mins 08.780s
213 Mark espley [LVLESPORT] M A DRA 1 33mins 14.970s
214 Nathaniel Katz [SISU] M B CAY 1 36mins 15.100s
215 Jay Keteleers [WLECOL] M B BON 1 38mins 05.100s
216 Casie Rosie [GXY] F C JLP 1 55mins 47.000s
217 Ema Falez [TBW] F B CAY 1 01hrs 11mins 47.320s
218 Jack Son [DRAFTDINO] M C PEP 1 01hrs 21mins 50.000s

Contact us

Privacy Policy

Terms and Conditions

Copyright © 2022 - Flamme Rouge Racing (FRR)