FRR Home
Total Focus on May 18th for now...

Climb Leaderboard

Welcome to the Climb Portal segment Leaderboard
Select a segment to show the overall Leaderboard for the climb

Col des Aravis

Delete fixed but for now Contact Race Control if you need to remove an entry!
Del Pos Rider Gen Cat Date Effort Time Declared Activity Link
FAV 1 Oliver W. [ZWIFTKLUB] M A+ 2024-04-22 372w @5.5wkg 11mins 43s Zwift
FAV 2 Mark Talbot [COALITION] M A+ 2024-01-17 371w @5.1wkg 12mins 8s Zwift
FAV 3 David Bauwens [WOWOW] M A+ 2024-04-24 335w @5.2wkg 12mins 10s Zwift
FAV 4 Oliver W. [ZWIFTKLUB] M A 2023-11-11 343w @5.0wkg 12mins 16s Zwift
FAV 5 Matt Ladd [COALITION] M A 2023-11-09 390w @4.7wkg 12mins 53s Zwift
FAV 6 Sebastian H. [ZWIFTKLUB] M B 2024-01-18 329w @4.8wkg 12mins 54s Zwift
FAV 7 Åsa Fast-Berglund [SZ] F A 2023-07-16 267w @4.3wkg 13mins 0s Zwift
FAV 8 Ashley Lake [FRR] M A 2023-07-06 362w @4.3wkg 13mins 40s Zwift
FAV 9 Jacket [FRR] M A 2023-12-14 305w @4.4wkg 13mins 53s Zwift
FAV 10 Mark Talbot [COALITION] M A 2023-10-06 326w @4.3wkg 13mins 56s Zwift
FAV 11 Matthew Ladd [COALITION] M A 2023-07-20 344w @4.0wkg 13mins 58s Zwift
FAV 12 Hugo Angelina [RONIN] M B 2023-07-16 286w @4.1wkg 14mins 11s Zwift
FAV 13 Adrian Richard [GXY] M B 2024-01-17 273w @4.0wkg 14mins 56s Zwift
FAV 14 Claus Stoll [ZWIFTKLUB] M B 2024-04-23 281w @3.9wkg 15mins 0s Zwift
FAV 15 Bjørn Håkon Joki [FRR] M B 2023-12-15 266w @3.9wkg 15mins 4s Zwift
FAV 16 Josh Rigby [AHDR] M B 2023-07-14 281w @3.3wkg 15mins 18s Zwift
FAV 17 Daniel Engwer [ZWIFTKLUB] M A 2024-04-22 309w @4.1wkg 15mins 22s Zwift
FAV 18 Norax (BON) [FRR] M B 2023-10-04 264w @3.7wkg 15mins 27s Zwift
FAV 19 Mike Gavelis [SASK] M A 2024-01-17 278w @3.6wkg 15mins 50s Zwift
FAV 20 David Smith [ZSCOT] M B 2023-11-10 236w @3.7wkg 15mins 54s Zwift
FAV 21 Jose Monteiro [TugaZ] M B 2024-04-22 251w @3.7wkg 16mins 3s Zwift
FAV 22 Lucy Cash [VALHALLA] F B 2023-07-05 231w @3.3wkg 16mins 4s Zwift
FAV 23 Peter Sjostrom [ABR] M B 2023-12-13 217w @3.6wkg 16mins 5s Zwift
FAV 24 Tobias Knoth [ZWIFTKLUB] M B 2023-07-21 254w @3.3wkg 16mins 5s Zwift
FAV 25 Frank Jordan [ALPENTVC] M B 2023-10-06 248w @3.6wkg 16mins 14s Zwift
FAV 26 Cathy Collins [DRAFTDINO] F C 2024-01-19 196w @3.7wkg 16mins 18s Zwift
FAV 27 Richard Vale [Race3R] M B 2023-07-10 252w @3.3wkg 16mins 26s Zwift
FAV 28 Mark Visser [PCH] M B 2023-12-14 294w @3.4wkg 16mins 27s Zwift
FAV 29 Chris Rees [EVOLUTION] M C 2023-12-14 315w @3.3wkg 16mins 30s Zwift
FAV 30 Elton Judd [TBR] M B 2023-07-17 287w @3.3wkg 16mins 33s Zwift
FAV 31 Gautier Debyser [OTR] M B 2023-07-15 218w @3.0wkg 16mins 41s Zwift
FAV 32 Mark Arnold [AHDR] M B 2023-07-09 271w @3.1wkg 16mins 46s Zwift
FAV 33 Daniel Pearson [DIRT] M B 2023-12-13 307w @3.3wkg 17mins 18s Zwift
FAV 34 Mieke Block [ZWIFTKLUB] F C 2024-04-22 232w @3.3wkg 17mins 18s Zwift
FAV 35 Thomas Scholz [RCPN] M B 2023-07-26 243w @3.0wkg 17mins 19s Zwift
FAV 36 Paul Potter [EVOLUTION] M B 2023-10-04 252w @3.0wkg 17mins 54s Zwift
FAV 37 Jeff Horrocks [FRR] M C 2023-10-04 242w @3.1wkg 17mins 55s Zwift
FAV 38 Jeff Horrocks [FRR] M C 2023-07-07 210w @2.7wkg 19mins 5s Zwift
FAV 39 Joost Schepel [TeamNL] M C 2023-07-14 224w @2.6wkg 19mins 34s Zwift
FAV 40 Chris Hoiberg [TBR] M B 2023-07-08 194w @2.4wkg 19mins 52s Zwift
FAV 41 mattBLiTZ [DRAFTDINO] M C 2024-03-27 243w @2.7wkg 20mins 8s Zwift
FAV 42 Paul Potter [EVOLUTION] M B 2024-01-19 220w @2.6wkg 20mins 23s Zwift
FAV 43 Rob A [FRR] M D 2023-07-31 153w @2.6wkg 20mins 59s Zwift
FAV 44 Ron Rebs [FRR] M C 2023-06-30 176w @2.4wkg 21mins 8s Zwift
FAV 45 Jan van Leuverden [BEAT] M C 2023-07-06 208w @2.2wkg 21mins 54s Zwift
FAV 46 Cathy Collins [DRAFTDINO] F C 2023-10-05 137w @2.6wkg 21mins 55s Zwift
FAV 47 Julia Hargreaves [SOCKS4W] F C 2023-07-02 122w @2.3wkg 22mins 59s Zwift
FAV 48 Paul Potter [EVOLUTION] M B 2023-07-05 183w @2.2wkg 23mins 45s Zwift
FAV 49 Norax [VALHALLA] M B 2024-01-18 192w @2.7wkg 24mins 46s Zwift
FAV 50 Norax [FRR] M B 2023-07-02 113w @1.6wkg 30mins 56s Zwift

CP Overall

Pos Rider GEN CAT FRHC Climbs Completed Total Time
1 Oliver W. [ZWIFTKLUB] M A+ DRA 20 08hrs 19mins 21.780s
2 Elton Judd [TBR] M A CRP 20 09hrs 57mins 18.700s
3 Norax [VALHALLA] M B GHT 20 10hrs 03mins 56.100s
4 Rob A [FRR] M C BEL 20 13hrs 37mins 07.110s
5 Julia Hargreaves [OTR] F C GHT 20 14hrs 48mins 50.090s
6 Mieke Block [ZWIFTKLUB] F C GHT 19 11hrs 25mins 49.690s
7 Hugo Angelina [RONIN] M A GHT 18 07hrs 53mins 20.870s
8 mattBLiTZ [DRAFTDINO] M C CAY 18 10hrs 30mins 35.130s
9 Jan van Leuverden [BEAT] M B BON 18 11hrs 53mins 59.900s
10 Paul Potter [EVOLUTION] M B 18 13hrs 20mins 09.340s
11 David Bauwens [WOWOW] M A+ 17 06hrs 50mins 16.510s
12 Gautier Debyser [OTR] M A DRA 17 06hrs 55mins 29.770s
13 Christian Speidel [ZRG-R] M B CRP 16 08hrs 32mins 34.900s
14 Ron Rebs [FRR] M C 16 12hrs 02mins 33.330s
15 Matt Ladd [COALITION] M A+ DRA 15 06hrs 42mins 40.390s
16 Sebastian H. [ZWIFTKLUB] M A 14 05hrs 59mins 37.360s
17 Cathy Collins [DRAFTDINO] F C DRA 14 09hrs 11mins 21.870s
18 Jose Monteiro [TugaZ] M B 13 05hrs 52mins 01.590s
19 Josh Rigby [CCREW] M B GHT 13 06hrs 39mins 08.990s
20 Chris Hoiberg [TBR] M B 13 08hrs 01mins 04.480s
21 Mark Talbot [COALITION] M A CAP 12 04hrs 31mins 28.420s
22 Lucy Cash [DIRT] F C 12 06hrs 16mins 47.390s
23 Daniel Pearson [DIRT] M B 12 08hrs 46mins 56.760s
24 Jacket [FRR] M A 11 04hrs 16mins 55.940s
25 Mark Visser [PCH] M B 11 04hrs 58mins 56.100s
26 Richard Vale [Race3R] M B BON 11 06hrs 24mins 02.620s
27 Bjørn Håkon Joki [FRR] M B 11 06hrs 38mins 12.730s
28 Greg Morrow [DIRT] M C CAY 11 06hrs 46mins 37.460s
29 Ashley Lake [COALITION] M A 10 03hrs 53mins 59.100s
30 Åsa Fast-Berglund [SZ] F A 10 04hrs 04mins 07.720s
31 Chris Rees [EVOLUTION] M C CAY 10 04hrs 29mins 01.890s
32 Peter Sjostrom [ABR] M B GHT 9 03hrs 34mins 37.796s
33 Mike Gavelis [SASK] M A 9 03hrs 44mins 32.160s
34 Langeneder Christian [ZWIFTKLUB] M B CRP 9 04hrs 41mins 43.010s
35 David Smith [ZSCOT] M B 8 04hrs 13mins 59.800s
36 Daniel Engwer [ZWIFTKLUB] M A BEL 8 04hrs 15mins 40.000s
37 Claus Stoll [ZWIFTKLUB] M B BON 8 04hrs 29mins 07.580s
38 Isabel Monteiro [TugaZ] F D 8 08hrs 43mins 45.600s
39 Tobias Knoth [ZWIFTKLUB] M B BON 7 03hrs 15mins 01.960s
40 Tony Lehmann [ZWIFTKLUB] M D BEL 7 03hrs 58mins 16.830s
41 Chris Barth [ZWIFTKLUB] M B GHT 6 03hrs 06mins 14.200s
42 Frank Jordan [ALPENTVC] M B 6 03hrs 42mins 50.210s
43 Andy Wells [ABR] M B GHT 6 04hrs 01mins 05.000s
44 Ronald Rolle [ZWIFTKLUB] M C BEL 6 04hrs 54mins 52.570s
45 Lee Cassidy [KABOOM] M B CRP 5 01hrs 06mins 31.960s
46 Mark Arnold [AHDR] M B HAB 5 01hrs 59mins 43.040s
47 Josh Mahlandt [OTR] M B 5 02hrs 27mins 00.370s
48 Valerie Pa [ABR] F B 5 02hrs 40mins 29.300s
49 Joost Schepel [TeamNL] M C 5 02hrs 43mins 21.620s
50 Jeff Horrocks [FRR] M C 4 59mins 44.300s
51 Allan Georgiou-Park [DIRT] M C 4 01hrs 05mins 38.880s
52 C L F [LVLESPORT] M B HAB 4 01hrs 27mins 19.620s
53 Brendan McGrath [CRYO-GEN] M B BON 4 01hrs 32mins 05.500s
54 Robinson Cruiser [DIRT] F C 4 01hrs 32mins 40.040s
55 Fredi Sonderegger [EVOLUTION] M B GHT 4 01hrs 40mins 52.270s
56 Diogo Leite [TugaZ] M A 4 01hrs 46mins 43.730s
57 Joe Mewes [LVLESPORT] M B 4 01hrs 47mins 49.570s
58 Antony Ashbee [FRR] M B 4 01hrs 53mins 25.720s
59 Dipak Kumar [DIRT] M B 4 02hrs 12mins 55.000s
60 Haydn Jones [EVOLUTION] M B 4 02hrs 32mins 19.340s
61 Maya Hidajat [ZSCOT] F C 4 03hrs 33mins 35.230s
62 (RIDER DQ BANNED) [DIRT] M A+ 3 59mins 18.740s
63 Adrian Richard [GXY] M B 3 01hrs 00mins 49.620s
64 Thomas Scholz [ZWIFTKLUB] M B 3 01hrs 00mins 56.330s
65 Philipp Diethelm [RELENTLESS] M A+ CAP 3 01hrs 02mins 27.890s
66 J. Carton ( DRA-CLS ) [TEAMCLS] M A 3 01hrs 02mins 42.250s
67 thomas evans [ALPHAC] M A 3 01hrs 03mins 36.300s
68 Julia Brook [EVOLUTION] F C GHT 3 01hrs 04mins 46.410s
69 Chris Harnish [FRR] M A 3 01hrs 05mins 55.180s
70 Alan Bates [VELOS] M B CRP 3 01hrs 07mins 48.070s
71 Paul-Philippe Nelles [RELENTLESS] M A 3 01hrs 08mins 16.480s
72 Nick O'Connell (N O'C) [LVLESPORT] M B CRP 3 01hrs 10mins 29.990s
73 Colin Saunders [OTR] M B 3 01hrs 10mins 51.090s
74 Dean Hardie [TFC] M A CRP 3 01hrs 11mins 17.510s
75 Andrew Jones [LVLESPORT] M B 3 01hrs 11mins 32.340s
76 Dave Ronan [EVOLUTION] M A 3 01hrs 12mins 14.050s
77 Peter Salt [CCC] M A DRA 3 01hrs 12mins 37.830s
78 Angela MacRae [EVOLUTION] F B 3 01hrs 13mins 37.530s
79 D.RB (CRYOGEN) [CRYO-GEN] M A 3 01hrs 13mins 47.250s
80 Sarah Alexander [EVOLUTION] F B CAP 3 01hrs 13mins 49.710s
81 Don Wilkey [OTR] M B 3 01hrs 13mins 52.180s
82 Jon Meals [TFC] M B CRP 3 01hrs 15mins 36.640s
83 M Nolte [OTR] F C 3 01hrs 16mins 43.920s
84 Jason Drummond [USMES] M B 3 01hrs 17mins 24.220s
85 Ricardo Pereira [FCAN] M B GHT 3 01hrs 17mins 39.150s
86 Alexandre Lagrange [EVOLUTION] M B CRP 3 01hrs 18mins 25.100s
87 Karl Norris [ABR] M A+ 3 01hrs 19mins 57.690s
88 Lee Martell [EVOLUTION] M B 3 01hrs 20mins 20.370s
89 Steve Fish [OTR] M A 3 01hrs 20mins 33.030s
90 Netta Vogt [DRAFTDINO] F B GHT 3 01hrs 21mins 41.230s
91 Richard Gowen [EVOLUTION] M B GHT 3 01hrs 22mins 22.810s
92 Jeffrey Budden [EVOLUTION] M B HAB 3 01hrs 23mins 59.250s
93 Paul Snow [FCAN] M B HAB 3 01hrs 25mins 18.590s
94 Thomas Pfeiffer [TFC] M C 3 01hrs 25mins 39.660s
95 Mick fernie [ZSUNR] M B BON 3 01hrs 26mins 11.490s
96 Gry Bruun-Rasmussen [RAVE] F C 3 01hrs 26mins 12.010s
97 Daniel Kreuzhuber [ALPENTVC] M B CRP 3 01hrs 26mins 29.120s
98 Paul Biggs [LVLESPORT] M C 3 01hrs 27mins 59.900s
99 Max Schemansky [OTR] M B 3 01hrs 29mins 16.160s
100 John Smalley [EVOLUTION] M C CAY 3 01hrs 31mins 30.040s
101 A. Jorge Fernandes [FCAN] M B 3 01hrs 32mins 40.200s
102 Simon Vandore [EVOLUTION] M C JLP 3 01hrs 34mins 06.940s
103 Nuno Amaral [FCAN] M B 3 01hrs 36mins 16.070s
104 William Corry [EVOLUTION] M D JLP 3 01hrs 37mins 34.710s
105 Glenn Houston [LWATT] M C 3 01hrs 37mins 40.370s
106 Duncan Johnson [OTR] M A 3 01hrs 37mins 59.760s
107 Jonathan Smith [DRAFTDINO] M B BON 3 01hrs 40mins 18.970s
108 Tamara Christina [USMES] F C BON 3 01hrs 43mins 12.960s
109 David White [EVOLUTION] M C 3 01hrs 43mins 18.180s
110 Nigel Perkins [USMES] M C 3 01hrs 43mins 53.000s
111 Tracy Aldridge-Jones [EVOLUTION] F C 3 01hrs 44mins 51.000s
112 Tim Loomis [USMES] M C CAY 3 01hrs 45mins 25.020s
113 Kris Poole [SISU] M A+ 3 01hrs 46mins 24.940s
114 Damon McKay [TFC] M C 3 01hrs 50mins 41.210s
115 KevinJ Brown [OTR] M D 3 01hrs 57mins 56.340s
116 Hilary Readhead [EVOLUTION] F D 3 02hrs 02mins 03.710s
117 Justin Reed [USMES] M B 3 02hrs 04mins 27.930s
118 Zander Kean [FRR] M C JLP 3 02hrs 14mins 07.729s
119 Frank Schweinheim [RUHR] M B GHT 3 02hrs 36mins 31.200s
120 Josh Bee [LEQP] M B 2 19mins 49.000s
121 Jens Lueckhof [ALPENTVC] M B 2 33mins 07.740s
122 (RIDER DQ BANNED) [FRR] M A+ 2 36mins 21.400s
123 Daniel Mundell [BL13] M A+ 2 36mins 26.000s
124 Aaron Girdlestone [RELENTLESS] M A+ 2 36mins 59.100s
125 Garry Cooper [DRAFTDINO] M C 2 37mins 22.200s
126 e Harris [ALPHAC] M A+ 2 38mins 27.100s
127 Colin Rehm [DIRT] M B 2 39mins 51.450s
128 Elyse Gallegos [LVLESPORT] F A+ 2 40mins 04.000s
129 John McEwan [RHINO] M D 2 40mins 30.660s
130 Stuart Bulloch [DIRT] M B 2 40mins 56.640s
131 Nat Walter [TBR] M B 2 44mins 17.760s
132 Luis Varela [FCAN] M B 2 45mins 53.170s
133 James Hilton [LVLESPORT] M B 2 46mins 17.100s
134 Laurent LeBel [5W4T] M B 2 47mins 59.140s
135 Edmund Tan [FRR] M B 2 48mins 23.100s
136 Sabrina Horner [LVLESPORT] F B 2 48mins 23.640s
137 Daniel Manalo [OTR] M B 2 48mins 26.730s
138 kristin white [LVLESPORT] F B 2 48mins 46.220s
139 Philip Sudworth [TFC] M B 2 49mins 03.600s
140 Adam Vogt [OTR] M A+ 2 49mins 04.400s
141 Louise Everitt [RAVE] F B 2 49mins 07.340s
142 Simon East [OTR] M B 2 51mins 05.870s
143 Eric Lorenz [ALPHAC] M B 2 51mins 50.450s
144 Jay O’Neil [EVOLUTION] M B 2 52mins 37.910s
145 Loris Van de Kassteele [TEAMITALY] M B 2 53mins 50.090s
146 Thomas Davison [RELENTLESS] M A+ 2 54mins 56.560s
147 Josh Markham [NZBRO] M A 2 57mins 48.090s
148 António Osório [TugaZ] M C PEP 2 58mins 03.510s
149 Darrel Handley [LVLESPORT] M B GHT 2 59mins 03.890s
150 Laurence Dunford [SOCKS4W] M C 2 59mins 58.530s
151 Petr Slíva [NTS] M C 2 01hrs 00mins 11.750s
152 Jeffrey Janssen [OTR] M B 2 01hrs 00mins 16.990s
153 Hayley Vale [Race3R] F D 2 01hrs 00mins 30.330s
154 Henrik Tullborg [SZ] M B 2 01hrs 02mins 17.570s
155 Marc Wennrich [EVOLUTION] M B 2 01hrs 04mins 48.970s
156 Ollie Loach [EVOLUTION] M B GHT 2 01hrs 06mins 58.200s
157 Ian Greaves [OTR] M B 2 01hrs 07mins 28.220s
158 Greg Welton [OTR] M B 2 01hrs 08mins 22.660s
159 German Pizarro [OTR] M C 2 01hrs 12mins 25.110s
160 Michel Dore [LWATT] M C 2 01hrs 15mins 20.870s
161 Chris Jasinski [EVOLUTION] M C 2 01hrs 21mins 52.500s
162 Jack Cat [OTR] F D 2 01hrs 26mins 04.510s
163 Jeffrey Mervosh [HERD] M C 2 01hrs 26mins 56.060s
164 Paul Watana [EVOLUTION] M D 2 01hrs 28mins 56.420s
165 Islay[HISP-JLP] [HISP] M C 2 01hrs 30mins 18.000s
166 Michael Greiner [OMG] M A 1 06mins 33.750s
167 Stephan [ATEAM] M A 1 08mins 46.100s
168 Paul Reed [FRR] M C 1 13mins 19.810s
169 Brian Ditty [ALPHAC] M A+ 1 13mins 38.100s
170 Jesse Dekker [BAKPDL] M A 1 15mins 10.000s
171 Eric Barnhorst [DIRT] M A 1 15mins 42.620s
172 Wim Van Cutsem [WOWOW] M A 1 15mins 53.940s
173 Phillip Hardaway [No8] M A 1 15mins 58.330s
174 Luís Castro [TugaZ] M B 1 16mins 01.430s
175 Nini [FRR] F A 1 16mins 15.300s
176 Byron hardin [LVLESPORT] M B GHT 1 16mins 18.100s
177 Herbert [FRR] M B 1 16mins 44.100s
178 Jeff Tsang [OTR] M B 1 16mins 47.290s
179 Pedro Nunes [TugaZ] M B 1 17mins 13.500s
180 Paul Robertson [DIRT] M B 1 17mins 17.000s
181 Domfoil17 [BIKES-FR] M B 1 17mins 24.000s
182 AzorCabral [FCAN] M B 1 17mins 31.100s
183 Pike Reardon [OTR] M B 1 17mins 37.980s
184 JJ [ABR] M B 1 17mins 44.800s
185 Mark Baker [TFC] M B 1 17mins 45.800s
186 Nelson Cordeiro [FCAN] M B 1 17mins 57.100s
187 Paul Peppard [CRYO-GEN] M B 1 18mins 13.650s
188 Anders Gunnarsson [COALITION] M A 1 18mins 15.000s
189 Matt Rayment [OTR] M C CAY 1 18mins 45.630s
190 Pavel Morozov [EVOLUTION] M B 1 18mins 50.420s
191 José Ángel Maicas [HISP] M B 1 19mins 16.100s
192 Dan Evanko [OTR] M C 1 19mins 55.690s
193 Rudi Peters [OTR] M C 1 20mins 32.000s
194 David Hill [TFC] M D 1 20mins 32.100s
195 Joao Severino [TugaZ] M C 1 20mins 39.300s
196 Mário Andrade [TugaZ] M C 1 20mins 42.890s
197 Scott Higgins [FRR] M C 1 20mins 43.790s
198 Anna Cico [TBW] F C 1 20mins 59.360s
199 Ed Howard [SISU] M C 1 21mins 05.280s
200 Luis Coelho [TugaZ] M B 1 21mins 32.100s
201 Waldemar Szewczuk [ABR] M C 1 21mins 34.970s
202 Elisabete Ribeiro [TugaZ] F C 1 22mins 46.000s
203 Raf Crommentuyn [TeamNL] M C 1 23mins 46.900s
204 Chris Wilson [RELENTLESS] M A 1 25mins 18.600s
205 LinoGraca [RHINO] M A 1 26mins 08.000s
206 Adam Leech [LVLESPORT] M B 1 26mins 26.100s
207 Rob [DIRT] M A DRA 1 26mins 34.880s
208 Stijn Bollen [SISU] M B GHT 1 29mins 48.900s
209 ales simr [EVOLUTION] M A BEL 1 30mins 30.100s
210 Oliver Birg [EVOLUTION] M A CAP 1 30mins 30.100s
211 Angela Stevenson [EVOLUTION] F D 1 30mins 38.530s
212 Tim Bade [OTR] M A 1 31mins 08.100s
213 S Summertime [OTR] F B 1 31mins 21.320s
214 Taylor Gonsoulin [OTR] M B DRA 1 31mins 51.100s
215 Andrew Robinson [TFC] M D 1 32mins 14.100s
216 Neil Atherton [COALITION] M B 1 32mins 25.100s
217 YAKOV DADUSH [SISU] M B 1 32mins 29.000s
218 Martin Coffey [FRR] M B HAB 1 33mins 00.700s
219 Richard Beeston [TFC] M B 1 33mins 08.780s
220 Mark espley [LVLESPORT] M A 1 33mins 14.970s
221 Nathaniel Katz [SISU] M B 1 36mins 15.100s
222 Jay Keteleers [WLECOL] M B CAY 1 38mins 05.100s
223 Casie Rosie [GXY] F C 1 55mins 47.000s
224 Ema Falez [TBW] F B CRP 1 01hrs 11mins 47.320s
225 Jack Son [DRAFTDINO] M C PEP 1 01hrs 21mins 50.000s

Contact us

Privacy Policy

Terms and Conditions

Copyright © 2022 - Flamme Rouge Racing (FRR)